Udany debiut naszych juniorów starszych
Dodane przez Administracja dnia Październik 02 2017 21:24:53
W sobotę 30.09 i niedzielę 01.10.2017 juniorzy starsi UKS Błyskawica podejmowali jako gospodarze drużynę Absolwenta Siedlec.


Rozszerzona zawartość newsa
W sobotę 30.09 i niedzielę 01.10.2017 juniorzy starsi UKS Błyskawica podejmowali jako gospodarze drużynę Absolwenta Siedlec.Pierwszego dnia nasza drużyna, na krótko dała się zaskoczyć ostrej grze Absolwenta potem odzyskała kontrolę nad przebiegiem spotkania. Przy korzystnym wyniku emocje poniosły Jędrka i otrzymał w pełni zasłużoną 5 min, w czasie, której straciliśmy 3 bramki. Jednak przy wyniku 7:7 Jędrek zdobył bramkę, na 8:7 dla Błyskawicy i jego błąd został mu wybaczony (zgodnie z tym co ustaliliśmy w szatni).Następnego dnia na zawody przyjechało 3 zawodników mniej a część naszych zawodników odczuwała dolegliwości z dnia wczorajszego. Absolwent od początku szybko zdobył 2 bramki przewagi i czuł się w miarę pewnie na boisku utrzymując przewagę. Nasi chłopacy grali mądrego unihokeja jednak brakowało nam szczęścia. Bramka Absolwenta była systematycznie "stemplowana" na słupkach i poprzeczkach ..... jednak nie mogliśmy dogonić Absolwenta.Podział punktów i niewielką stratę bramkową do Absolwenta uważam za sukces. Ponieważ jest to trudny i utytułowany przeciwnik (4 miejsce w ubiegłym sezonie) a w meczach połowa zawodników to starsi zawodnicy, którego wsparli także byli zawodnicy z Kębłowa.
Niestety jestem głęboko zawiedziony postawą zawodników, którzy nie zagrali bo nie wyrobili sobie karty zdrowia sportowca lub zostali w domach bo uznali, że nie będą przydatni. taka postawa świadczy o niedojrzałości tych zawodników.
Mam nadzieję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy zwłaszcz, że mamy do rozegrania w tym roku jeszcze tylko 2 dwumecze.