Bardzo dobry występ juniorów starszych
Dodane przez Administracja dnia Październik 22 2017 22:16:36
W dniach 21 i 22 października 2017 roku juniorzy starsi UKS Błyskawica Niechanowo rozegrali 3 i 4 kolejkę rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Unihokeju. Tym razem mecze zostały rozegrane na wyjeździe w hali sportowej szkoły podstawowej w Gorzycach Wielkich.Rozszerzona zawartość newsa
W dniach 21 i 22 października 2017 roku juniorzy starsi UKS Błyskawica Niechanowo rozegrali 3 i 4 kolejkę rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Unihokeju. Tym razem mecze zostały rozegrane na wyjeździe w hali sportowej szkoły podstawowej w Gorzycach Wielkich.Pierwszy mecz od samego początku pod dyktando Błyskawicy nasi zawodnicy konsekwentnie punktowali przeciwnika. W 52 minucie meczu prowadziliśmy 7:0 z UKS Refleks Gorzyce Wielkie. W następnych kilku minutach następuje rozluźnienie w naszych szeregach i tracimy w łatwy sposób 3 bramki. Jednak nie zmienia to obrazu całości, Mecz kończymy zwycięstwem 7:3 a najlepszym zawodnikiem meczu został Dawid Bartłomiejczak.

Następnego dnia UKS Refleks Gorzyce podejmuje próbę rewanżu. Mecz rozpoczął się bardzo wyrównana grą obydwu drużyn pierwsza tercja kończy się wynikiem 2:2. Druga tercja pomimo zaciętej gry obydwu drużyn i wielu ciekawych akcji nie przynosi żadnej bramki.
W 3 tercji Błyskawica odskakuje na 3 bramki a następnie przeciwnik nas goni. Ostatecznie wygrywamy 3 tercję 5:4 a mecz kończymy cennym zwycięstwem 7:6.
Najlepszym zawodnikiem meczu został Kacper PawłowskiBramki dla UKS Błyskawica zdobyli:
Dawid Bartłomiejczak 6 bramek, 1 asysta
Klaudiusz Gadziński 3 bramki 2 asysty
Kacper Pawłowski 5 asyst
Tomasz Brok 2 bramki
Mikołaj Nowak 1 bramka, 1 asysta
Miłosz Marciniak 1 bramka
Dutkiewicz Jacek 1 bramka

Po czterech kolejkach UKS Błyskawica Niechanowo jest liderem w grupie B mając na koncie 9 punktów i 31 strzelonych bramek. Warto również nadmienić, że Dawid Bartłomiejczak zajmuje 3 miejsce w punktacji kanadyjskiej mając na swoim koncie 14 bramek i 1 asystę.