I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kat. junior młodszy
Dodane przez Administracja dnia Listopad 01 2017 12:23:32
W dniu 28 października 2017 w hali sportowej w Siedlcu rozegrany został I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy w grupie B.


Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 28 października 2017 w hali sportowej w Siedlcu rozegrany został I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy w grupie B.W turnieju wzięły udział 4 drużyny

Błyskawica Niechanowo
Spartakus Sicienko
Absolwent Siedlec
Fenomen BabimostPrzedstawiamy wyniki meczów rozegranych przez naszą drużynę:
Błyskawica Niechanowo 2:5 Fenomen Babimost
Błyskawica Niechanowo 5:1 Spartakus Sicienko
Błyskawica Niechanowo 7:2 Absolwent SiedlecKlasyfikacja po I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy w grupie B wygląda następująco


1 miejsce - Fenomen Babimost 9pkt.
2 miejsce - Błyskawica Niechanowo 6pkt
3 miejsce - Spartakus Sicienko 1 pkt
4 miejsce - Absolwent Siedlec 1 pktMimo przegranego pierwszego meczu uważam, że nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobry turniej. Obserwując postępy jakie robili nasi zawodnicy grając z meczu na mecz coraz lepiej patrzę z optymizmem w przyszłość.
Bardzo dobrze spisywał się nasz atak konsekwentnie punktując przeciwnika. Obrona po początkowym chaosie uporządkowała swoje działania. Mam nadzieję, że młodzi zawodnicy, którzy zdobyli bezcenne doświadczenie na kolejnym turnieju zagrają jeszcze lepiej.