II Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kat. junior młodszy
Dodane przez Administracja dnia Styczeń 05 2018 14:05:51
W dniu 30 grudnia 2017 w hali sportowej w Babimoście rozegrany został II Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy w grupie B. Przedstawiamy komunikat końcowy.



Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 30 grudnia 2017 w hali sportowej w Babimoście rozegrany został II Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy w grupie B. Przedstawiamy komunikat końcowy.




Wyniki meczów:

1. UKS Błyskawica Niechanowo – EUKS Spartakus Sicienko 5-0 w.
2. UKS Absowent Siedlec – UKS Fenomen Babimost 4-7 (1-3, 2-1, 1-3)
3. UKS Błyskawica Niechanowo – UKS Absolwent Siedlec 1-3 (1-0, 0-0, 0-3)
4. UKS Fenomen Babimost – EUKS Spartakus Sicienko 5-0 w.
5. EUKS Spartakus Sicienko – UKS Absolwent Siedlec 0-5 w.
6. UKS Fenomen Babimost – UKS Błyskawica Niechanowo 8-2 (5-0, 1-0, 2-2)


Tabela końcowa II turnieju

1. UKS Fenomen Babimost 9pkt 20:6
2. UKS Absolwent Siedlec 6pkt 12:8
3. UKS Błyskawica Niechanowo 3pkt 3 8:11
4. EUKS Spartakus Sicienko 3pkt 0 0:15



Najlepsi strzelcy turnieju:

1. Gawroński Nikodem Fenomen Babimost 9 bramek
2. Ochota Krystian Fenomen Babimost 4 bramki
3. Birk Adrian Absolwent Siedlec 3 bramki
4. Marciniak Jakub Błyskawica Niechanowo 3 bramki
5. Janus Andrzej Absolwent Siedlec 1 bramka
6. Kozina Filip Absolwent Siedlec 1 bramka
7. Czeski Andrzej Fenomen Babimost 1 bramka
8. Pazoła Karol Fenomen Babimost 1 bramka
9. Górny Nikodem Absolwent Siedlec 1 bramka
10. Gaweł Nikodem Absolwent Siedlec 1 bramka



Najlepsi asystujący turnieju:

1. Ochota Krystian Fenomen Babimost 6 asyst
2. Gawroński Nikodem Fenomen Babimost 5 asyst
3. Żok Adrian Absolwent Siedlec 3 asysty
4. Stroiński Oskar Fenomen Babimost 1 asysta
5. Gról Miłosz Fenomen Babimost 1 asysta
6. Górny Nikodem Absolwent Siedlec 1 asysta
7. Mania Seweryn Absolwent Siedlec 1 asysta
8. Kozina Filip Absolwent Siedlec 1 asysta



Najlepsi zawodnicy w punktacji kanadyjskiej:

1. Gawroński Nikodem Fenomen Babimost 14 pkt.
2. Ochota Krystian Fenomen Babimost 10 pkt.
3. Birk Adrian Absolwent Siedlec 3 pkt.
4. Marciniak Jakub Błyskawica Niechanowo 3 pkt
5. Żok Adrian Absolwent Siedlec 3 pkt.
6. Górny Nikodem Absolwent Siedlec 2 pkt.
7. Mania Seweryn Absolwent Siedlec 2 pkt.



Tabela końcowa po 2-ch turniejach eliminacyjnych:
1. UKS Fenomen Babimost 18pkt 34:11
2. UKS Błyskawica Niechanowo 9pkt 22:19
3. UKS Absolwent Siedlec 6pkt 7 18:24
4. EUKS Spartakus Sicienko 1pkt 6:26


Protokół sporządził – Marek Przygocki