XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja dzień 2 chłopcy
Dodane przez Administracja dnia Kwiecień 15 2018 13:25:59
Drugiego dnia zawodów 8 kwietnia 2018 rozegrany został XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w kategorii chłopców uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjalnych.




Rozszerzona zawartość newsa
Drugiego dnia zawodów 8 kwietnia 2018 rozegrany został XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w kategorii chłopców uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjalnych.





Do rywalizacji przystąpili chłopcy z:
1. UKS Błyskawica Niechanowo
2. UKS Spartakus Sicienko
3. UKS Kołaczkowo
4. SP Łubowo
5. SP Niechanowo
6. ZS Nowe Miasto
7. UKS Krzesiny



Chłopcy grali systemem z podziałem na grupy a czas gry wynosił 2 x 10 minut.

Grupa A składała się :
SP Niechanowo
UKS Kołaczkowo
SP Łubowo



Wyniki rozegranych meczów w gr A przedstawiają się następująco:
SP Niechanowo 0:1 UKS Kołaczkowo
UKS Kołaczkowo 3:0 SP Łubowo
SP Niechanowo 4:1 SP Łubowo



Grupa B składała się :
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Spartakus Sicienko
UKS Krzesiny
ZS Nowe Miasto



Wyniki rozegranych meczów w gr. B przedstawiają się następująco:
UKS Spartakus Sicienko 3:0 UKS Krzesiny
ZS Nowe Miasto 3:8 UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Spartakus Sicienko 8:1 ZS Nowe Miasto
UKS Błyskawica Niechanowo 5:1 UKS Krzesiny
UKS Krzesiny 4:0 ZS Nowe Miasto
UKS Błyskawica Niechanowo 0:6 UKS Spartakus Sicienko



Mecze o miejsca V do VII:
SP Łubowo 3:5 UKS Krzesiny
SP Łubowo 6:1 ZS Nowe Miasto
UKS Krzesiny 5:0 ZS Nowe Miasto

Mecze półfinałowe:
UKS Kołaczkowo 1:3 UKS Błyskawica Niechanowo
SP Niechanowo 2:1 UKS Spartakus Sicienko

Mecz o III miejsce:
UKS Kołaczkowo 6:2 UKS Spartakus Sicienko

Mecz o I miejsce:
UKS Błyskawica Niechanowo 2:0 SP Niechanowo

Ostateczna klasyfikacja pierwszego dnia zawodów w kategorii chłopców przedstawia się następująco:
1 miejsce UKS Błyskawica Niechanowo
2 miejsce SP Niechanowo
3 miejsce UKS Kołaczkowo
4 miejsce UKS Spartakus Sicienko
5 miejsce UKS Krzesiny
6 miejsce SP Łubowo
7 miejsce ZS Nowe Miasto


Najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Zuber z SP Niechanowo
Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Filipa Korcza z UKS Błyskawica w Niechanowie
Najlepszym obrońcom wybrano Marcina Łuczyka z UKS Kołaczkowo
Najlepszym bramkarzem wybrano Łukasza Krawczyka z SP Niechanowo
Najbardziej wartościowym zawodnikiem wybrano Jakuba Zuber z UKS Błyskawica w Niechanowie




Puchary, medale i statuetki dla najlepszych zawodników wręczyli Pan Eugeniusz Zamiar Wójt Gminy Niechanowo, Pan Zbigniew Bręklewicz Radny Powiatu Gnieźnieńskiego, Pan Marcin Makohoński Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie i Dyrektor Zespołu Szkół w Niechanowie Pani Elżbieta Rzepecka – Roszak.







Bardzo miłym akcentem podsumowania zawodów było wręczenie wyróżnień dla trenerów. Panią Katarzynę Süss Wielkopolski Związek Unihokeja uhonorował medalem za „zasługi dla rozwoju unihokeja w Wielkopolsce”. Natomiast Panowie Rafał Frąckowiak i Tomasz Wojciechowski zostali wyróżnieni przez Prezesa UKS Kołaczkowo pana Tadeusza Kicińskiego medalami za wkład w rozwój sportu dzieci i młodzieży z okazji XX-lecia UKS Kołaczkowo.