Juniorzy starsi UKS Błyskawica 8 drużyną w Polsce
Dodane przez Administracja dnia Maj 10 2018 08:20:27
W dniach 28 i 29 kwietnia 2018 w Siedlcu rozegrany został Finał B Mistrzostw Polski w Unihokeju w kategorii junior starszy.

Rozszerzona zawartość newsa

W związku z dobrą pozycją zajętą w półfinale Mistrzostw Polski pierwszy mecz rozegraliśmy z TLU Toruń, które w swoim półfinale zajęło 4 miejsce.

/>

Po przegranej z Toruniem pozostał nam pojedynek z Siedlcem o 7 miejsce.

Po dwóch przegranych meczach zajmujemy ostatecznie 8 miejsce w Polsce

Najlepszym lewym napastnikiem turnieju został nasz Jakub Marciniak, który grał z chłopakami o 5 lat od siebie starszymi a został wyróżniony. Kuba gratuluję tego wyróżnienia potwierdza ono Twój wysoki poziom sportowy.

Jestem bardzo zadowolony z występu chłopaków, którzy byli na zawodach pokazali, że potrafią grać w unihokeja. Sama pierwsza tercja z Toruniem i wynik 3:0 to namiastka tego co moglibyśmy osiągnąć grając w pełnym składzie.

Panowie, którzy nie zjawili się na zawodach powinni sobie wziąć do serca, że gra sie do końca.