Młodzicy UKS Błyskawica 7 druzyną w Polsce
Dodane przez Administracja dnia Maj 21 2018 12:31:23
W dniu 12-13 maja 2018 młodzicy UKS Błyskawica w Niechanowie wzięli udział w Finale Mistrzostw Polski w Unihokeju. Turniej został rozegrany w hali sportowej Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Rozszerzona zawartość newsa

W turnieju udział wzięło 10 zespołów podzielonych na 2 grupy. Mecze w grupach rozgrywane były na zasadzie każdy gra z każdym, czas trwania spotkania 3 x 8 minut (2 min. przerwy między tercjami).
Po fazie grupowej zespoły przystąpiły do play-off gdzie czas trwania spotkania 3 x 10 minut (5 min. przerwy między tercjami).

UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Pancerni Żurawica 3-2

Jestem bardzo zadowolny z postawy chłopaków. Pojechali w nielicznym składzie osobowym a wygrali 3 mecze i przegrali 4. Ostatecznie zajęli w mojej ocenie bardzo dobre 7 miejsce na 10 drużyn.